O škole, metodách výuky a lektorech

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion je sice zaměřeno především na výuku anglického jazyka, od roku 1999 se však nabídka jazykových kurzů rozšířila i na jiné cizí jazyky: němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, polštinu a češtinu pro cizince.

 

Zvláštní pozornost věnuje Pygmalion výběru svých lektorů. Vedení centra jim vytváří ty nejlepší podmínky pro další zvyšování kvalifikace. Na pravidelných metodických seminářích mají lektoři možnost se průběžně seznamovat s nejnovějšími trendy v oblasti výuky cizích jazyků.

Naše škola je od roku 2004 členem prestižní Asociace jazykových škol České republiky nyní od dubna 2010 s novým názvem Asociace certifikovaných jazykových škol. Jedná se o nezávislé profesní sdružení společností, které se zabývají v České republice výukou cizích jazyků. Cílem Asociace je rozvoj kvality služeb na trhu jazykového vzdělávání ke společnému prospěchu jazykových škol i jejich studentů. Podmínkou členství je důkladná vstupní inspekce a pravidelné re-inspekce. Náročná kritéria členství a inspekční schéma jsou inspirována standardy mezinárodní organizace kvalitních jazykových škol a institucí EAQUALS, a standardy inspekční komise British Council, která uděluje prestižní akreditace školám ve Velké Británií.

V roce 2011 jsme se stali oficiální partnerskou institucí Cambridge Centra. Naši studenti tak mohou vykonávat prestižní cambridgeské zkoušky přímo v našich prostorách v jazykových školách Ostrava, Český Těšín, Třinec. Vybraní učitelé Pygmalionu se stali oficiálními zkoušejícími Cambridge ESOL. Studenti ostatních jazykových škol tak mohou být zkoušeni našimi lektory.

Neslibujeme zázračné metody.
Usilujeme o systematický rozvoj Vašich jazykových znalostí.

Učební materiály, kvalitní lektoři a moderní výukové metody jazykové školy Vám dají pocit, že svůj drahocenný čas využíváte nejlépe, jak můžete. Přidáte-li ke své zdravé ctižádosti trochu kuráže a přiměřené drzosti, pomohou Vám učitelé Pygmalionu překonat psychické zábrany při osvojování a aktivním používání cizího jazyka a společně s nimi ho určitě dokážete úspěšně zvládnout.