My Summer at Pygmalion

Naše jazyková škola v letním období připravuje pro školní děti od 6 do 15 let letní kurzy angličtiny, které jsou tematicky zpracované tak, aby se děti co nejvíce naučily, a zejména si pak celý týden pořádně užily.

Od kolika hodin?

Děti se setkávají ráno od 7.30 hodin a rodiče si je vyzvedávají mezi 16.00 a 16.30 hodinou odpoledne.

Kdo letní kurzy vede?
Kurzy vedou kvalifikovaní lektoři. Celý obsah kurzu je pečlivě naplánován metodikem školy. Lektoři a instruktoři jsou řádně proškoleni ohledně bezpečnosti dětí.

Co se děti naučí?
Každý den je zaměřen na vybrané téma a děti se naučí mnoho nových slovíček, frází, písniček, využívají interaktivní tabuli, hrají divadlo, organizují dobrodružné stezky atd. Součástí jsou doprovodné aktivity jako např. soutěže, kvízy, karnevaly, výtvarné aktivity, hra na restauraci a výlety (Rybí dům, Piastovská věž).


Bude to děti bavit?
Celý týden jsou děti velmi aktivní, učí se, hrají si. Pokud to počasí dovolí, co nejvíce času tráví venku v parku nebo na zahradě s bazénkem a posezením. Nejvíce zabaví výlety spojené s piknikem a různými soutěžemi.


Jak je to s pitným režimem a obědy?
Pitný režim a obědy jsou zajištěny a jsou zahrnuty v ceně kurzu. Je přihlíženo ke specifickým potřebám stravování jednotlivých dětí, zajišťujeme např. vegetariánskou nebo bezlaktózovou stravu. Dětem jsou z částky kurzovného hrazeny ovocné svačinky.

 Fotogalerie