A nejlepším učitelem Pygmalionu se stává...

Kvalitní jazyková škola nejlépe obstojí v konkurenci tím, že si získá důvěru i těch nejnáročnějších klientů a studentů. K tomu je ovšem zapotřebí především vynikajících učitelů, kteří neváhají neustále pracovat na své specializaci a profesním rozvoji. V Pygmalionu se proto snažíme naše učitele bez ustání motivovat k tomu, aby měli svou práci rádi a aby neustávali ve svém zdokonalování. To je hlavní důvod, proč jsme v minulém školním roce představili první ročník soutěže s názvem Učitel roku.
Kandidáty jsme vybírali nejen dle jejich očividných kvalit podle toho, jak se jeví nám i studentům, ale zejména na základě nominací jejich kolegů. Celkově vzato se ukázalo, že rozhodujícími kritérii pro úspěch v naší soutěži byly mimo jiné odvaha pouštět se do nových věcí, sebevzdělávání, zájem o dění ve škole, důkladná příprava na lekce, ochota sdílet nápady s ostatními, snaha inspirovat a být milý a vstřícný vůči okolí.
Ačkoli se sešla celá řada tipů na možného vítěze, a rozhodování proto nebylo vůbec jednoduché, přece jen jsme nakonec usoudili, že učitel, který měl před ostatními v mnoha ohledech jistý náskok, je pro rok 2014/2015 paní Maria Kędzior. Více o vítězi se můžete dozvědět z jejího osobního a profesního profilu, který je momentálně vyvěšen ve všech pobočkách Pygmalionu.

Teacher of the Year: Maria Kędzior